Club Netanel

Jeden krok i w sylwestera wskok :)

Dodaj komentarz

        Cześć, z uwagi na fakt, że czerwiec już za nami zrelacjonuje dwa wydarzenia jakie miały miejsce w Klubie Netan’el. W połowie miesiąca, a dokładnie mówiąc 11.06.16, niczym mrówki lub pracowite pszczółki przystąpiliśmy do ostatniej fazy tworzenia sylwestrowych strojów, które miałyby zwieńczeniem letniego sylwestra na zakończenie roku szkolnego. Praca szła sprawnie w wyniku czego już pod koniec zajęć mogliśmy pochwalić się strojami ośmiornicy i kosmonauty.

         Wszystko zostało starannie spakowane a my, tj. dzieci i dorośli wróciliśmy do domów. Rozpoczął się czas, jak sadzę najtrudniejszy, ponieważ związany z oczekiwaniem finałowego dnia wieńczącego naszą pracę w tym sezonie szkolnym. W międzyczasie nasi piłkarze rozpoczęli bój na mistrzostwach europy we Francji, Wielka Brytania szykowała się do wyjścia z Unii Europejskiej. Lecz nas globalna polityka nie interesowała w obliczu zbliżającego się „sylwestra letniego” 🙂 W końcu nadszedł ten dzień. Kurtyny poszły w górę lub jak mawiają dżokeje konie poszły. Dzieci przy dźwiękach muzyki zaprezentowały stroje okraszając prezentację ruchami, którymi nie powstydziłby się król Julian. W tym dniu czas spędziliśmy na zabawach tanecznych i innych konkurencjach sportowych. Dzieci zmagały się min. z konkurencjami tanecznymi w ramach gier „just dance”, zbijały butelki piłką umieszczona w rajtuzach zaciągniętych na głowie, czy też odbywały pierwszą bezkrwawą „wojnę secesyjną”, której ofiary wychodziły jedynie zlane wodą. Na twarzach dzieci malował się uśmiech i radość, która koiła również serca dorosłych. Dlatego śmiem twierdzić , że Klub Netan’el tłumaczony jako klub będący Bożym darem jest takowym darem zarówno dla nas dorosłych jak i dla dzieci. Zatem niech tak pozostanie, bo przyjemnie się te chwile wspomina, pisze o nich, ale jeszcze przyjemniej ogląda. Dlatego czekajcie na relacje foto z tych dni. Pozdrawiam i do usłyszenia w kolejnym roku szkolnym.

PS Na wakacje zwalniamy i czilałtujemy się ;), ale żeby nie porosnąć mchem planujemy kilka akcji w mieście. Dlatego śledźcie naszego bloga.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s