Club Netanel

Lato w klubie :)

Dodaj komentarz

     Moi drodzy wakacje już za nami. Tym bardziej trzeba wreszcie strącić lenia z pleców i na progu nowego sezonu co nieco powiedzieć o letnich akcjach jakie się działy w ramach działalności klubu. Gdy po ostatnim „letnim sylwestrze” opadło już konfetti a my zaczęliśmy powracać z miejsc odpoczynku spragnieni festynów okraszonych dziecięcym uśmiechem. W okresie lipcowo-sierpniowym odbyły się dwa festyny skierowane do mieszkańców ulicy Tarnopolskiej w Legnicy i okolicznych mieszkańców. Podczas nich znów można było spotkać wesołego klauna, który towarzyszy nam od początku. Kolejny raz dzieci mogły zakosztować dobrej zabawy, do stworzenia której posłużyliśmy się sprawdzony przepisem:
-szczypta wesołych śmiechów, garstka sprawdzonych konkurencji, kawałek pracy włożonej w warsztatach plastycznych , a przede wszystkich zakwas w postaci pozytywnych uczuć i emocji by ciasto zwane dobre relacje mogło rosnąć, cieszyć i sycić.

Dlatego bez problemu dzieci uczestniczyły w warsztatach plastycznych, animacjach balonowych oraz z chęcią i ufnością oddawały swe buźki pod kredki wprawionych malarzy. Powiem szczerze, że mieliśmy w tych dniach taki wiatr w żagle , że nie straszna nam była nawet pogoda. Upały zgromiliśmy wężem ogrodowym, z którego popłynęła wartkim strumieniem woda. Niby zwykła woda i znana na co dzień, lecz w tym dniu nabrała nowego znaczenia, również w zabawach i konkurencjach sprawnościowych. Z tego wszystkiego zapomniałbym o jeszcze dwóch elementach, które sprawiły dzieciom radochę. Pierwszym były dmuchane konstrukcje, w których resztek energii starali się pozbyć młodsi jak i starsi uczestnicy zabawy. Drugim ze wspominanych elementów były upominki, które każdy otrzymał na koniec tych dni. Wszystko to dzięki ludziom dobrego serca zarówno mieszkającym w Polsce jak i poza granicami naszego kraju. Razem z dziećmi jesteśmy Wam wdzięczni i pozdrawiamy serdecznie 🙂

 PS Sami zobaczcie odrobinę z tego jak się bawiliśmy.

                                                 Dla ochłody kilka zabaw i konkurencji z wodą 🙂

                           Zabawa taneczna by to co zmoczone szybciej zostało wysuszone:)

                                                   Na koniec jeszcze kilka wybranych ujęć 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s